ساخت فیلم تبلیغاتی آژانس مسافرتی

ساخت فیلم تبلیغاتی آژانس مسافرتی

  • توریسم فیلم برای آژانس‌های مسافرتی، برگزارکنندگان تورها و یا راهنمایان تورهای گردشگری، امکان ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است. خدمت توریسم فیلم به شما برگزارکنندگان تورهای مسافرتی این است که ما تمام پروسه برگزاری تور مسافرتی شما را با دو هدف مجزای؛
  • تهیه فیلم تبلیغاتی برای شما آژانس مسافرتی محترم
  • تهیه فیلم مستند از سفر مسافران شما که در انتها به مسافرانتان هدیه می‌دهید را تصویربرداری و در نهایت فیلم آن را تهیه می‌کند.

فیلم ثبت شده سفرتان در نهایت هم می‌تواند به صورت فیلم رپورتاژ آگهی کیفیت خدمات آژانس مسافرتی شما برای مشتریانتان را نمایش دهد و تبلیغ خدمت شما باشد و یا می‌تواند به عنوان یک ارزش افزوده و هدیه شگفت‌انگیز از طرف شما برای مشتریانتان باشد.

توریسم فیلم

پاسخ به نیازهای ویدئویی گردشگران

آسوده خاطر سفر کنید

خدمت اصلی ما مستند سازی ویدیویی سفر شما در حوزه گردشگری است. خدمتی خلاقانه که در سفرتان به درخواست شما همراهتان می‌شویم و دورادور لحظات سفر شما را ثبت می‌کنیم، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای جذابیت بیشتر فیلم شما خواهیم داشت که در انتهای سفر، فیلم مستند و عکس‌های خاطره انگیز سفرتان را تحویل خواهید گرفت.

همه‌ی گردشگرانی که انفرادی یا گروهی به ایران سفر می‌کنند و یا گردشگرانی که از ایران قصد سفر به هر کشوری را دارند می‌توانند مستند سازی سفرشان را به ما بسپارند:

برگزارکنندگان تورهای گردشگری

گروه گردشگران تجاری

گردشگران انفرادی

گردشگران گروهی در هر زمینه گردشگری

و سفرهای ویژه از جمله سفر ماه عسل و …)

منتظرتان هستیم

شماره تماس: 09123353350

021-44272913