مجله توریسم فیلم

چگونه از سفرتان به راحتی فیلم بسازید؟ 800 500 maryam akbari

چگونه از سفرتان به راحتی فیلم بسازید؟

در این مطلب “توریسم فیلم” نکاتی را برای حرفه ای تر شدن فیلم سفرتان به طور خلاصه اشاره می‌کند تا بتوانید با توانایی بیشتر فیلم سفرتان را تهیه کنید.
در ابتدا باید گفت که هیچ چیز مانند داشتن یک فیلم زیبا از مسافرت شما باعث ایجاد حس مثبت و به یاد آوری خاطره های زیبا نمیشود.

چگونه از سفرمان فیلم بسازیم؟ 800 600 maryam akbari

چگونه از سفرمان فیلم بسازیم؟

توریسم فیلم برای افرادی که امکان سفارش فیلم سفرشان را ندارند و در عین حال فیلم بردارهای حرفه ای هم نیستند مطالبی را آورده که می توانند با داشتن یک ویدیو زیبا از مسافرتشان لذت ببرند و خاطره سفرشان را ماندگار کنند. با توریسم فیلم همراه باشید تا نکته های ساده ولی با اهمیتی را با هم مرور کنیم. در ادامه باید گفت که هیچ چیز مانند داشتن یک فیلم زیبا از مسافرت شما باعث ایجاد حس مثبت و به یاد آوری خاطره های زیبا نمیشود. فیلم میتوانند احساسات و افکار شما را در لحظه فیلم‌برداری بازتاب دهند و بیننده و خودتان را تحت تاثیر قرار دهند.

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟ 2000 1306 maryam akbari

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟ شما با قطعی شدن زمان سفرتان، می‌توانید آن را در سایت رزرو کنید، زمان سفر، تعداد روزهایی که میخواهید و نوع سفرتان را در سایت ثبت می‌کنید،  پس از رزرو سفارش، تیم پشتیبانی توریسم فیلم، هزینه خدمات درخواستی شما را محاسبه می‌کنند و آن را به شما اعلام…

در سفر به کدام کشور و شهر می توانید از خدمات توریسم فیلم استفاده کنید؟ 700 467 maryam akbari

در سفر به کدام کشور و شهر می توانید از خدمات توریسم فیلم استفاده کنید؟

توریسم فیلم در چه کشورهایی می تواند به شما خدمات بدهد؟ اگر گردشگری هستید که می‌خواهید به ایران سفر کنید. به هر شهری از ایران که قصد سفر دارید ما در توریسم فیلم می‌توانیم در چارچوب قانون کشور ایران، همراه شما شویم. ما با گروه‌های تصویربرداری توریسم فیلم این امکان را داریم که در هر شهری…

سایت های مفید برای فیلم سازی 800 600 maryam akbari

سایت های مفید برای فیلم سازی

سایت های مفید برای فیلم سازیی به پیشنهاد توریسم فیلم فیلم سازی مستلزم این است که مدام در جریان اطلاعاتی باشید. توریسم فیلم فهرستی از وبگاه هایی که برای فیلم سازان کم بودجه، مفید است را آماده کرده است: www.imdbpro.com www.imdb.com نام عوامل حرفه ای فیلم ها و اثار تلویزیونی و هر کسی که کار…

توریسم فیلم

پاسخ به نیازهای ویدئویی گردشگران

آسوده خاطر سفر کنید

خدمت اصلی ما مستند سازی ویدیویی سفر شما در حوزه گردشگری است. خدمتی خلاقانه که در سفرتان به درخواست شما همراهتان می‌شویم و دورادور لحظات سفر شما را ثبت می‌کنیم، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای جذابیت بیشتر فیلم شما خواهیم داشت که در انتهای سفر، فیلم مستند و عکس‌های خاطره انگیز سفرتان را تحویل خواهید گرفت.

همه‌ی گردشگرانی که انفرادی یا گروهی به ایران سفر می‌کنند و یا گردشگرانی که از ایران قصد سفر به هر کشوری را دارند می‌توانند مستند سازی سفرشان را به ما بسپارند:

برگزارکنندگان تورهای گردشگری

گروه گردشگران تجاری

گردشگران انفرادی

گردشگران گروهی در هر زمینه گردشگری

و سفرهای ویژه از جمله سفر ماه عسل و …)

منتظرتان هستیم

شماره تماس: 09123353350

021-44272913