نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟ 2000 1306 maryam akbari

نحوه سفارش در توریسم فیلم چگونه است؟

شما با قطعی شدن زمان سفرتان، می‌توانید آن را در سایت رزرو کنید، زمان سفر، تعداد روزهایی که میخواهید و نوع سفرتان را در سایت ثبت می‌کنید،  پس از رزرو سفارش، تیم پشتیبانی توریسم فیلم، هزینه خدمات درخواستی شما را محاسبه می‌کنند و آن را به شما اعلام می‌کنند.  هر چه زودتر سفارش خود را رزرو کنید امکان آنکه در بازه زمانی درخواستی شما، تیم توریسم فیلم در خدمت سفر شما باشد بیشتر است. و در نهایت حداقل ۲۰ روز قبل از روز فیلمبرداری، مبلغ آن را پرداخت و خریدتان را قطعی می‌کنید. ما با شما همراه و فیلم سفرتان را تصویربرداری می‌کنیم، در پایان سفر هم فیلم تدوین شده آن تحویل خواهید گرفت.

دیدگاهی بگذارید

توریسم فیلم

پاسخ به نیازهای ویدئویی گردشگران

آسوده خاطر سفر کنید

خدمت اصلی ما مستند سازی ویدیویی سفر شما در حوزه گردشگری است. خدمتی خلاقانه که در سفرتان به درخواست شما همراهتان می‌شویم و دورادور لحظات سفر شما را ثبت می‌کنیم، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای جذابیت بیشتر فیلم شما خواهیم داشت که در انتهای سفر، فیلم مستند و عکس‌های خاطره انگیز سفرتان را تحویل خواهید گرفت.

همه‌ی گردشگرانی که انفرادی یا گروهی به ایران سفر می‌کنند و یا گردشگرانی که از ایران قصد سفر به هر کشوری را دارند می‌توانند مستند سازی سفرشان را به ما بسپارند:

برگزارکنندگان تورهای گردشگری

گروه گردشگران تجاری

گردشگران انفرادی

گردشگران گروهی در هر زمینه گردشگری

و سفرهای ویژه از جمله سفر ماه عسل و …)

منتظرتان هستیم

شماره تماس: 09123353350

021-44272913