گردشگری تجاری

به تصویر کشیدن رویدادها، چالش‌ها و دستاوردهای سفرهای تجاری چنان اهمیت دارد که می‌تواند بازدهی سفر را چندین برابر کند چرا که بعد از سفر می‌تواند با اهداف مختلف تبیلغاتی و تحقیقاتی اثر سفرتان را امتداد بخشید.

چرا مستند سازی در گردشگری تجاری لازم است؟

شما به عنوان یک مدیر کارآمد و خوش‌فکر وقتی به فواید مستند‌سازی سفرهای تجاری فکر می‌کنید به نتیجه‌های زیر خواهید رسید:

  • استفاده از مستند سازی سفر به عنوان ابزار تبلیغاتی غیر مستقیم
  • با لا بردن راندمان اهداف تجاری شما از سفر با ثبت تمام و یا بخشی از وقایع سفرتان
  • کمک به بهبود تصویر برند شما در مرودات با شرکای تجاریتان
  • استفاده تحلیلی و تحقیقاتی بعد از سفر از آنچه در سفر شما روی داده است.

 

سفرهای تجاری سفرهایی مهم و تاثیرگذار برای هر مجموعه هستند و عموما با هزینه بالایی برگزار می‌شود. ما به این اندیشده‌ایم که چگونه می‌توانیم به کمک تخصصمان کنار شما، راندمان سفر تجاریتان را بالا ببریم. مستند‌سازی و تهیه فیلم از اتفاقات یک سفر تجاری توسط افراد خبره، از یک طرف قدرت نمایش برند شما و تحلیل اتفاقات، بعد از سفر را برای کمپانی فراهم می‌آورد و از سویی این امکان را به مجموعه می‌دهد که بتواند بهره‌برداری تبلیغاتی را از فیلم سفر خود داشته باشد و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، قدرت برند شما را به مخاطبانتان عرضه کند.

 

لذت بخش‌ترین قسمت سفر ما زمانی است که تلاش شما در کسب و کارتان را ثبت می‌کنیم. شما برای کسب و کارتان تلاش می‌کنید و ما با خدمتی نوآورانه کنار شما، این تلاش را به تصویر می کشیم تا دیگران آن را ببینند.

ما می‌توانیم با گروه شما همراه شویم و اتفاقات سفر را به صورت حرفه‌ای ثبت کنیم و در نهایت فیلم سفر شما را یا به صورت مستند و یا به صورت فیلم تبلیغاتی برایتان خلق کنیم که این نکته می‌تواند اثر سفر تجاری شما را ماندگار کند.

از ایران به هرجای دنیا که سفر کنید ما این امکان را داریم که همراه شما باشیم و نقش سفرتان را بیافرینیم.

 

خدمت ما برای شما گردشگران تجاری گرامی که قصد سفر به ایران را دارید؛ با افتخار و با استفاده از تیم حرفه‌ای فیلم‌سازی، مستندی از رویدادهای سفرتان است که در پایان سفر، کمپانی شما فیلم سفرتان را داشته باشد.

توریسم فیلم

پاسخ به نیازهای ویدئویی گردشگران

آسوده خاطر سفر کنید

خدمت اصلی ما مستند سازی ویدیویی سفر شما در حوزه گردشگری است. خدمتی خلاقانه که در سفرتان به درخواست شما همراهتان می‌شویم و دورادور لحظات سفر شما را ثبت می‌کنیم، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای جذابیت بیشتر فیلم شما خواهیم داشت که در انتهای سفر، فیلم مستند و عکس‌های خاطره انگیز سفرتان را تحویل خواهید گرفت.

همه‌ی گردشگرانی که انفرادی یا گروهی به ایران سفر می‌کنند و یا گردشگرانی که از ایران قصد سفر به هر کشوری را دارند می‌توانند مستند سازی سفرشان را به ما بسپارند:

برگزارکنندگان تورهای گردشگری

گروه گردشگران تجاری

گردشگران انفرادی

گردشگران گروهی در هر زمینه گردشگری

و سفرهای ویژه از جمله سفر ماه عسل و …)

منتظرتان هستیم

شماره تماس: 09123353350

021-44272913