سایت های مفید برای فیلم سازی

سایت های مفید برای فیلم سازی

سایت های مفید برای فیلم سازی 800 600 maryam akbari

سایت های مفید برای فیلم سازیی به پیشنهاد توریسم فیلم

فیلم سازی مستلزم این است که مدام در جریان اطلاعاتی باشید. توریسم فیلم فهرستی از وبگاه هایی که برای فیلم سازان کم بودجه، مفید است را آماده کرده است:

www.imdbpro.com

www.imdb.com

نام عوامل حرفه ای فیلم ها و اثار تلویزیونی و هر کسی که کار ماندگار در صنعت سرگرمی سازی کرده در آن امده و مرجع مفیدی است برای تحقیقات و بررسی سوایق کاری بازیگران ، نویسندگان و فیلم سازان

www.ifp.org

پایگاه کارآمدی است برای تماس مستقیم با دنیای فیلم سازان مستقل

www.storylink.com

وبگاه بسیار خوبی است بریا ارتباط با سایر فیلم سازان و فیلم نامه نویسان که در آن صفحه های گفت و گو، بلاگ ها، رویدادهای جاری و اطلاعات افراد را خواهید یافت. وبگاهی است پروپیمان با انبوهی از منابع عالی.

www.filmindependent.org

کمک هایی در اختیار اعضا قرار می دهد که فیلمشان را بسازند و نمایش دهند. این سایت برگزار کننده جشنواره فیلم لس انجلس و جشنواره های فیلم های مستقل اسپرست هم هست.

www.aivf.org

بنیادی است برای حمایت از فیلم سازان مستقل. در سایت این بنیاد، رویدادهای جشنواره و همچنین خبرهای مربوط به فیلم های مستقل را خواهید دید.

www.indietalk.com

تالار گفت و گویی برای فیلم سازان که در آن می توانند در مورد فیلم نامه نویسی، پیدا کردن پخش کننده، سرمایه گذاری و بسیاری از موضوع های دیگر پیام بگذارید و پیام های دیگران را بخوانبد. وبگاهی عالی برای ارتباط با سایر فیلم سازان مستقل.

www.hollywoodwiretap.com

تازه ترین اخبار مربوط به هالیوود و همچنین دنیای فیلمسازی مستقل را ارائه می دهد.

(بر گرفته از کتاب فیلم سازی نوشته  برایان مایکل استولر، ترجمه پیام یزدانی) توریسم فیلم

توریسم فیلم

پاسخ به نیازهای ویدئویی گردشگران

آسوده خاطر سفر کنید

خدمت اصلی ما مستند سازی ویدیویی سفر شما در حوزه گردشگری است. خدمتی خلاقانه که در سفرتان به درخواست شما همراهتان می‌شویم و دورادور لحظات سفر شما را ثبت می‌کنیم، برنامه‌های خلاقانه‌ای برای جذابیت بیشتر فیلم شما خواهیم داشت که در انتهای سفر، فیلم مستند و عکس‌های خاطره انگیز سفرتان را تحویل خواهید گرفت.

همه‌ی گردشگرانی که انفرادی یا گروهی به ایران سفر می‌کنند و یا گردشگرانی که از ایران قصد سفر به هر کشوری را دارند می‌توانند مستند سازی سفرشان را به ما بسپارند:

برگزارکنندگان تورهای گردشگری

گروه گردشگران تجاری

گردشگران انفرادی

گردشگران گروهی در هر زمینه گردشگری

و سفرهای ویژه از جمله سفر ماه عسل و …)

منتظرتان هستیم

شماره تماس: 09123353350

021-44272913